Przyjęcia weselne i śluby

Dzień Ślubu jest najważniejszym wydarzeniem w Państwa życiu i w życiu Państwa bliskich, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc sprawić, by zapadł głęboko w pamięć i serce.

Wesele to także ogrom przygotowań – nasze kompleksowe i spersonalizowane podejście do każdego przyjęcia oraz zaangażowany i profesjonalny Zespół, pozwolą Państwu zamienić okres przygotowań do tej wyjątkowej w życiu chwili we wspaniałą przygodę, którą będziecie w przyszłości wspominać z radością.

Nie boimy się krótkich terminów realizacji, więc zapraszamy do współpracy nawet najbardziej zabieganych i zapominalskich.

PROPOZYCJE MENU

    Oferta cenowa
Pakiety weselne 2023 2024 2025
Pakiet nr 1 320zł/os dorosła 330zł/os dorosła 350zł/os dorosła
Pakiet nr 2 320zł/os dorosła 330zł/os dorosła 350zł/os dorosła
Pakiet nr 3 370zł/os dorosła 380zł/os dorosła 400zł/os dorosła
Pakiet All Inclusive 420zł/os dorosła 450zł/os dorosła 470zł/os dorosła

POKÓJ DLA MŁODEJ PARY

Chyba nie ma pary, która nie marzyłaby o wyjątkowej nocy poślubnej… Dlatego gwarantujemy nowożeńcom przytulny pokój gratis na tą okoliczność.

USŁUGI DODATKOWE NIE WLICZONE W MENU

tj. alkohole, ciasta, owoce możemy zorganizować Państwu dodatkowo, przy czym gwarantujemy ceny zakupu

ZAŚLUBINY W PLENERZE

Piękny i romantyczny ogród, gdzie znajduje się altanka, która zachęca do tak modnego ostatnio ślubu w plenerze.

INNE ATRAKCJE

Jeśli chcecie zaskoczyć czymś swoich bliskich możemy zorganizować foto-lustro, malowanie piaskiem, ruletkę, black jack, taniec brzucha saida, karykaturzystę , które wspaniale urozmaicą każde przyjęcie ślubne.

FONTANNA CZEKOLADOWA

Pozwól sobie na odrobinę czekoladowej rozkoszy … Mamy do dyspozycji cztero-kaskadową fontannę czekoladową, która stanowi finezyjny dodatek do naszych przyjęć weselnych. Koszt wynajęcia razem z dodatkami i czekoladą to 700zł

STÓŁ WIEJSKI / STÓŁ RYBNY

POPRAWINY

Przyjęcie się skończyło? Tak, ale nie zawsze dla wszystkich… Jeśli chcecie Państwo zorganizować poprawiny tzw. „after party” w bardziej kameralnym gronie, również dysponujemy mniejszymi salami na tego typu okoliczność